Konference Aktivujte svůj plný potenciál se přesouvá na termín 9.6.2018. Omlouváme se všem, kteří si na tuto skvělou událost zakoupili vstupenky. Konference se přesouvá z důležitých organizačních důvodů na definitivní termín 9.6.2018. 

KONFERENCE SE UŽ NIKDY PŘESOUVAT NEBUDE - TERMÍN JE DEFINITIVNÍ.

Event Aktivujte svůj plný potenciál bude konferencí, která nemá v České republice obdoby a kvalitní zpracování všech organizačních částí, stejně jako kvality obsahu, je naší absolutní prioritou, a pokud to nedokážeme na 100% zajistit, rozhodli jsme se konferenci přesunout na 9.6.2018.

Vaše vstupenky vám však nepropadají. Jsou stále aktivní a platí i pro nový termín.

Pokud už teď víte, že vám změna termínu nevyhovuje, tak máte možnost KDYKOLIV (i den před konferencí) požádat o vrácení 100% uhrazené částky a to pouhým vyplněním TOHOTO formuláře. Peníze vám budou automaticky navráceny do 80 pracovních dní NEJPOZDĚJI. 


Výhodou je, že pokud si čtěte tuhle informaci, tak můžete svojí vstupenku stornovat KDYKOLIV. Třeba i den před konáním konference a peníze vám vrátíme v 100% výši. 

To je velká výhoda, protože v danou dobu budou lístky až dvojnásobně dražší, pokud byste se tedy rozhodli stornovat vstupenku dříve a pak si vstupenky opět koupit, bylo by to pro vás dražší o víc jak 100%. 

Pokud se chcete konference účastnit a nový termín vám vyhovuje, tak: 

1: Vám zašleme 50% slevový kupon na jakýkoliv náš event, který můžete využít při objednávce a to do 30 dní od přijetí kuponu.

2: Na konferenci v nový termín dostanete zdarma záznam z vystoupení Jacka Canfielda v Bratislavě v hodnotě až 199 euro (5.190 kč) - 8 hodinový záznam.

3: Do 30 pracovních dní vám zašleme video záznam z celého dne z konference Randy Gage živě v Praze v hodnotě až 249 euro (6.390 kč) - 6 hodinový záznam.

4: Do 30 pracovních dní vám zašleme kompletní audiozáznam z konference Mistr byznysu - 5 hodinový záznam.

ZAŠLETE MĚ PROSÍM BONUSY! - Vyplňte svůj email a číslo vstupenky v TOMTO formuláři.

 

Dobrá zpráva je,

...že kvůli zvýšení a zlepšení zážitku, jsme se rozhodli, že konference bude delší až o 60 minut! A taky jsme přizvali jedno moderátorské eso, které zvýší váš zážitek z celé konference. O všem vás budeme předem informovat.

Uvedený přesun termínu nás moc mrzí, ale uděláme vše proto, abychom vám dodali extra zážitek, který vám doteď neposkytla žádná jiná konference.


V nejbližších týdnech vám dodáme videopozvánku od Jacka Canfielda, který o svém vystoupení v Praze řekne víc osobně. Je na co se těšit.  

Pokud se nás chcete na cokoliv zeptat, nebo máte jakýkoliv dotaz týkající se přesunu konference, napište na email potencial@europaevents.cz.

Do 48 hodin vám odepíše senior manager Mgr. Tereza Vodičková, která řeší veškeré záležitosti v rámci přesunu konference.