Omlouváme se všem, kteří si na tuto skvělou událost zakoupili vstupenky. Konference se přesouvá z důležitých organizačních důvodů na únor / február 2018 a dne 28.10.2017 se konference nekoná. 

Přesný termín konání konference dáme vědět do konce LISTOPADU / NOVEMBRA e-mailem i formou sms. Bude to však zcela jistě některá únorová / februárová sobota.

Event s Jackem Canfieldem bude konferencí, která nemá v České republice obdoby a kvalitní zpracování všech organizačních částí, stejně jako kvality obsahu, je naší absolutní prioritou, a pokud to nedokážeme na 100% zajistit, rozhodli jsme se konferenci přesunout na únor / február 2018 (sobota).

Vaše vstupenky vám však nepropadají. Jsou stále aktivní a platí i pro nový termín.

Pokud už teď víte, že vám změna termínu nevyhovuje, tak máte možnost KDYKOLIV (i den před konferencí) požádat o vrácení 100% uhrazené částky a to pouhým vyplněním TOHOTO formuláře. Peníze vám budou automaticky navráceny do 80 pracovních dní NEJPOZDĚJI. 

Výhodou je, že pokud jste dostali tento email, tak můžete svojí vstupenku stornovat KDYKOLIV. Třeba i den před konáním konference a peníze vám vrátíme v 100% výši. 

To je velká výhoda, protože v danou dobu budou lístky až dvojnásobně dražší, pokud byste se tedy rozhodli stornovat vstupenku dříve a pak si vstupenky opět koupit, bylo by to pro vás dražší o víc jak 100%. 

Pokud se chcete konference účastnit a nový termín vám vyhovuje, tak: 

1: Vám zašleme 50% slevový kupon na jakýkoliv náš event, který můžete využít při objednávce a to do 30 dní od přijetí kuponu.

2: Na konferenci v nový termín dostanete zdarma záznam z vystoupení Jacka Canfielda v Bratislavě v hodnotě až 199 euro (5.190 kč) - 8 hodinový záznam.

3: Do 30 pracovních dní vám zašleme video záznam z celého dne z konference Randy Gage živě v Praze v hodnotě až 249 euro (6.390 kč) - 6 hodinový záznam.

4: Do 30 pracovních dní vám zašleme kompletní audiozáznam z konference Mistr byznysu - 5 hodinový záznam.

 

Dobrá zpráva je,

...že kvůli zvýšení a zlepšení zážitku, jsme se rozhodli, že Jack Canfield bude mít v nový termín extra blok, který bude v délce až 60 minut. A taky jsme přizvali jedno moderátorské eso, které zvýší váš zážitek z celé konference. O všem vás budeme předem informovat.

Uvedený přesun termínu nás moc mrzí, ale uděláme vše proto, abychom vám dodali extra zážitek, který vám doteď neposkytla žádná jiná konference.

V nejbližších týdnech vám dodáme videopozvánku od Jacka Canfielda, který o svém vystoupení v Praze řekne víc osobně. Je na co se těšit.  

Pokud se nás chcete na cokoliv zeptat, nebo máte jakýkoliv dotaz týkající se přesunu konference, napište na email storno@canfieldpraha.cz. Do 48 hodin vám odepíše senior manager Mgr. Tereza Vodičková, která řeší veškeré záležitosti v rámci přesunu konference.