Jak bude probíhat registrace? 

Registrace účastníků bude probíhat formou kontroly BAR kódů v rámci elektronických vstupenek. Elektronickou vstupenku vám zašleme po objednávce na váš e-mail. Tu si budete moct vytisknout nebo stáhnout do svého zařízení. Při registraci účastníků, která bude probíhat v prostorách vestibulu Tipsport Arény Praha od 10:00 do 14:00 se svojí elektronickou vstupenkou přeukážete. Naše spolupracovnice vaši vstupenku ověří čtečkou. Celý proces registrace bude trvat několik sekund. Pokud nebudete mít svůj BAR kód sebou omylem - pamatujte si číslo vaší objednávky. Vstupenku si budete taky moct vytisknout a projít s ní jednoduše turniketem.


Bude zajištěno občerstvení?

Jako V.I.P. účastníci (zelená sekce) budete mít občerstvení zabezpečeno v ceně vaší vstupenky. Občerstvení bude jednak v hale před Meet and Greet setkáním a jako V.I.P. účastníci budete mít občerstvení i při přůběhu eventu na vašem stole. Účastníci z ostatních sekcí občerstvení zabezpečeno nemají.


Mohu stornovat nákup vstupenky?

Můžete. Pro řešení storna prosím napište na email info@europaevents.cz. Podmínky storna objednávky jsou uvedené i v našich obchodních podmínkách. V každém případě se budeme snažit vyjít vám maximálně vstříc.


Mohu získat slevu při nákupu více vstupenek najednou?

Ne. Při tomto eventu není možné získát žádnou množstevní slevu.


Kde budu sedět?

Při bezplatné rezervaci míst budete mít možnost vybrat si pouze sekci ve které chcete sedět. 
Při objednávce (placení) vaši objednávky si budete vybírat i přesné místo v dané sekci. Toto místo si pak jednoduše vyberete ze zobrazeného plánku. Po přijetí platby vám automaticky přijde do emailu vstupenka s přesným místem v Tipsport Aréne Praha, které jste si vybrali při objednávce.


Budu ze svého místa vidět dobře ne pódium?

Ano! Z každého místa v Tipsport Aréne Praha budete vidět skvěle protože jsme zařídili pódium (ring) na otáčecí platformě. To znamená, že pódium se bude postupně pomaličku otáčet každým směrem. Tím pádem bude každý účastník vidět na pódium dokonale.


Jak se dostanu ke svojí vstupence?

Vstupenku vám zašleme na váš email ihned po přijetí platby na náš účet. Systém zasíla email se vstupenkou automaticky, proto je tento proces zcela automatický. Je možné, že email se vstupenkou vám přijde do SPAM schránky vašeho emailu. Proto si prosím nezapomeňte kontrolovat i SPAM ve vaší emailové schránce.


Budu mít možnost vyfotit se s hlavní hvězdou večera?

Ano, pokud budete vlastnit Meet and greet Voucher nebo budete mít zakoupenou V.I.P. vstupenku. 


Jak bude probíhat Meet and Greet setkání?

Po skončení hlavního programu vás naši spolupracovníci zavedou do čekací haly pro setkání s hlavní hvězdou večera. Zde bude občerstvení a zajímavé tématické stánky. Po skupinkách v přibližném počtu 5-10 lidí vás budeme uvádět do místnosti s hlavní hvězdou večera, kde se každý individuálně bude moct s Megastar odfotit, potřást rukou a prohodit i pár slov. Také si budete moct nechat i něco podepsat.

Fotografovat bude náš připravený profesionální fotograf.


Jak se dostanu k fotkám?

Do 30 dní vám zašleme fotku na váš email a taky vám ji necháme zarámovat a zašleme poštou na vaši adresu, kterou jste uvedli při registraci.


Bude event tlumočen?

Ano. Event bude kompletně tlumočen do několika jazyků přes speciální staničky, které dostane každý účastník při vstupu. 


Jak bude probíhat event Večer s Megastar?

Večer je vlastně živá talkshow s moderátorem a hlavní hvězdou večera na jednom pódiu. Moderátor se bude ptát hlavní hvězdy na různé otázky ze života a kariéry. Při eventu bude také prostor na otázky a odpovědi z publika, takže budete mít příležitost zeptat se něco Megastar i vy. 
Při přestávkách bude probíhat program od zajímavých umělců přímo na pódiu.


Máte nějaké další otázky?

Kontaktujte nás na email info@europaevents.cz a rádi vám je zodpovíme.