Jak bude probíhat registrace? 

Registrace účastníků bude probíhat formou kontroly BAR kódů v rámci elektronických vstupenek.  Elektronickou vstupenku vám zašleme po objednávce na váš e-mail. Tu si budete moct vytisknout nebo stáhnout do svého zařízení. Při registraci účastníků, která bude probíhat v hotelovém vestibulu od 07:00 do 09:00 se svojí elektronickou vstupenkou přeukážete. Naše spolupracovnice vaši vstupenku ověří čtečkou. Celý proces registrace bude trvat několik sekund. Pokud nebudete mít svůj BAR kód sebou omylem - pamatujte si číslo vaší objednávky.


Proč nejde zakoupit vstupenka a jde pouze rezervovat sektor?

O event s Jordanem Belfortem je velký zájem a právě proto jsme se rozhodli nejprve začít s bezplatnými rezervacemi, abychom dali každému stejnou možnost získat vstupenku. Nejprve si tedy rezervujete sektor ve kterém chcete sedět. Poté vám při oficiálním spuštění prodeje přijde email, který vás bude informovat o tom, že máte možnost vstupenku si zakoupit v daném rezervovaném sektoru. V tomto kroku se vám však nabídne i možnost výběru konkrétního místa v už rezervovaném sektoru. Čím dřív si vstupenku zakoupíte, tím větší budete mít pravděpodobnost, že si vyberete ta nejlepší místa. 

Očekáváme, že event se vyprodá v průběhu pár dní a každý by měl mít proto stejnou možnost získat ty nejlepší vstupenky.


Budu mít možnost se s Jordanem Belfortem vyfotit?

Ano budete. Každý vlastník Meet and Greet voucheru bude mít možnost vyfotit se přímo s Jordanem Belfortem, nechat si od něho podepsat knihu i s věnováním a prohodit s ním i pár slov.


Bude zajištěno občerstvení?

Jako FIRST CLASS účastník máte volný přístup do FIRST CLASS salónku, kde bude po celou dobu konání konference přichystané občerstvení ve formě kávy, čaje, vody, ovoce, cukrový a studené kuchyně. Také máte zabezpečen oběd v hotelové restauraci. Účastníci, kteří si zakoupí vstupenky ECOMOMY nebo BUSINESS občerstvení zabezpečeno nemají. 


Mohu stornovat nákup vstupenky?

Můžete. Pro řešení storna prosím napište na email info@europaevents.cz. Podmínky storna objednávky jsou uvedené i v našich obchodních podmínkách.


Mohu získat slevu při nákupu více vstupenek najednou?

Ano. Pro nákup 6 a více vstupenek nás kontaktujte na naší emailové adrese info@europaevents.cz.


Kde budu sedět?

Každý, kdo si zakoupí vstupenku si vybere vlastní místo v interaktivní mapě před odesláním objednávky. Při pouhé rezervaci si jde vybrat jenom sektor ve kterém chcete sedět.


Máte nějaké další otázky?

Kontaktujte nás na email info@europaevents.cz a rádi vám je zodpovíme.