Konference Vlk z Wall Street se přesouvá na termín 29.9.2018 (sobota). Konference se přesouvá z důležitých organizačních důvodů na definitivní termín 29.9.2018 - sobota. 

Hlavní důvod je ten, že jsme nemohli zladit náhlé a nečekané organizačné změny, kterých bylo více.


TERMÍN JE DEFINITIVNÍ.


Vaše vstupenky vám však nepropadají. Jsou stále aktivní a platí i pro nový termín.

Pokud Vám nový termín vyhovuje a vstupenku si chcete ponechat, tak nemusíte dělat nic. Vaše stávající vstupenka platí i pro nový termín.


Pokud už teď víte, že vám změna termínu nevyhovuje, tak máte možnost KDYKOLIV (i den před konferencí) požádat o vrácení 100% uhrazené částky a to pouhým vyplněním TOHOTO formuláře. Peníze vám budou automaticky navráceny do 74 pracovních dní NEJPOZDĚJI. To znamená, že peníze budete mít na účtě v rozmezí od prvního pracovního dne vyplnění formuláře až do 74 pracovního dne.

Výhodou je, že pokud si čtěte tuhle informaci, tak můžete svojí vstupenku stornovat KDYKOLIV. Třeba i den před konáním konference a peníze vám vrátíme v 100% výši. 

To je velká výhoda, protože v danou dobu budou lístky až dvojnásobně dražší, pokud byste se tedy rozhodli stornovat vstupenku dříve a pak si vstupenky opět koupit, bylo by to pro vás dražší o víc jak 100%. 


 

Uvedený přesun termínu nás moc mrzí, ale uděláme vše proto, abychom vám dodali extra zážitek, který vám doteď neposkytla žádná jiná konference.

Pokud se nás chcete na cokoliv v rámci konference Vlk z Wall Street zeptat, nebo máte jakýkoliv dotaz týkající se přesunu konference, napište na email presunakce@europaevents.cz.

Do 48 hodin vám odepíše náš senior managerka, která řeší veškeré záležitosti v rámci přesunu konference a určitě vám bude nápomocná.