CHRIS POWELL je americký kondiční trenér známý zejména z relace Extrémní proměny: Druhá šance na život. V ní mění sny obézních lidí o krásném těle na skutečnost. Komplexy z vlastního těla zažil i on sám. Možná se to na první pohled nezdá, ale přitažlivý Američan byl v pubertě traumatizován svou postavou.

Když chodil na střední školu, netrpěl nadváhou, právě naopak, byl velmi hubený a patřil mezi nejnižších ve třídě. Zřejmě i z tohoto důvodu se Chris Powell dokáže vcítit do pocitů extrémně tlustých lidí, kteří mají ze svého vzezření deprese. Chrisovi spolužáci byli od něho těžší i o dvacet kilo. Komplexy z nízké hmotnosti nastartovaly tehdy 14 - letého Chrise k činům.

Jeho život se začal točit kolem činek. Během pár měsíců se mu podařilo vypracovat své útlé tělo, přibral a nabral svalovou hmotu. Péče o tělo se stala jeho životním posláním, na kterém i dobře vydělal. Chris Powell je jeden z nejznámějších profesionálních trenérů, který se svou show o hubnutí brázdil Ameriku.

Jeho výsledky, když lidé přicházeli o desítky kilogramů, spustili šílenství. Kromě relace, se Chris Powell začal objevovat na titulkách prestižních novin, v různých televizních stanicích a návod na hubnutí vydal i knižně. Na youtube najdete videa, kde trenér s dokonalým vzezřením motivuje a radí všem, kteří touží po krásnějších tvarech.

Chris zažil i velké pády. Stačilo, aby jednou špatně investoval a skončil na mizině. Jeho domovem se načas stalo auto. "Před pár lety jsem žil v autě a nevěřil na lásku. Když se ohlédnu zpět, děkuji Bohu za ty časy, protože kdybych to nezažil, asi bych si neuměl vážit, co mám teď," přiznává sympatický trenér. Když si myslel, že jeho situace se už nezmění, potkal svou životní lásku Heidi. S blondýnkou je nejdříve spojovali podobné osudy a později láska. Heidi si do vztahu přinesla dvě děti z předchozího manželství Matix a Marley. V roce 2011 se jim narodil společný syn William. Trenér tvrdí, že Heidi s dětmi jsou pro něj nejdůležitější lidé na světě.HEIDI POWELL je fitness trenérka a hostitelka pořadu Extrémní proměny na stanici ABC. Je profesionálkou federace IFBB a pracuje po boku svého manžela Chrise Powella. Má čtyři děti - dvě z předchozího manželství a dvě s Chrisem

Kromě toho je autorkou světových bestsellerů na tému zdravého životního stylu. Má 35 let a v USA má jeden z nejčtěnějších blogů na tému zdraví.